Fasády

Fasády podle ETICS a technických postupů:

V Malik Stavba se specializujeme na profesionální realizaci fasád podle systému ETICS (vnější kontaktní zateplovací systém), větraných fasád. S důrazem na kvalitu materiálů a preciznost provedení zajistíme nejen esteticky přitažlivou fasádu, ale také optimální tepelnou izolaci a energetickou usporu vašeho domu.

Naše zkušené týmy pracovníků pracují pod vedením stavbyvedoucího, který garantuje dodržování nejvyšších standardů a správnost technických postupů.

Kromě toho disponujeme vlastním lešením a spolupracujeme pouze s kvalitními materiály, abychom zajistili maximalní funkčnost a dlouhodobou životnost vašich fasád.

V Malik Stavba jsme také schopni provádět tyto práce i v zimních měsících. Díky našemu know-how a technickému vybavení dokážeme zabezpečit, že proces zateplování fasád probíhá bez ohledu na sezónu. Využíváme speciálních balení fasád, které umožňuje udržovat teplotu nad +5 stupňů Celsia, což je klíčové pro správnou aplikaci materiálů a dosažení optimálních výsledků.

Vaše spokojenost je naším cílem! Kontaktujte nás a dovolte nám vytvořit fasádu, která bude dokonale reprezentovat váš domov a přinášet vám radost každý den.

Chcete nezávaznou konzultace a cenovou nabídku?  Napište nam na obchod@malikstavba.cz  nebo 777 649 758